Seznam instruktorů UDI

 

Příjmení Jméno Město Kval. Číslo Stav
Bárta Luboš Trhové Sviny I* 15675 neaktivní
Baštýř Pavel Majdalena I** 15691 aktivní
Bečka Jaroslav Praha 4 I** 15465 aktivní
Bednář Roman Hromnice I* 15820 neaktivní
Bjalončík Roman Dolní Rychnov I*  15943  aktivní
Boháč Miloš Frymburk I** 15602 neaktivní
Brozman František Karlovy Vary I* 15830 neaktivní
Cimický Jan Písek I* 15922 aktivní
Cimický Pavel Písek I** 15923 aktivní
Cvik Robert Loučovice I* 15713 neaktivní
Čada Jiří Jihlava I** 15480 neaktivní
Čížek Martin Dobruška I*** 15516  aktivní
Čížková Jana Dobruška I* 15813  aktivní
Čížek Marek Dobruška I* 15937 aktivní
Dobeš Dušan Brno I** 15495 neaktivní
Doktor Michal Lomnice nad Lužnicí I* 15492  aktivní
Hadač Vladimír Trutnov I*** 15482  aktivní
Halouzka Vojtěch Hradčany I** 15541 neaktivní
Hladík Jaroslav Nové Město nad Metují I* 15478 neaktivní
Hladiš Lukáš Uherský Brod I* 15872 aktivní
Havel Martin Horažďovice I* 15515 neaktivní
Hofman Daniel Vodňany I*** 15443  aktivní
Hrbek Aleš Písek I** 15470 neaktivní
Hruška Jakub Praha 2 I* 15819  aktivní
Hruška Jiří Hrdějovice I**** 15441  aktivní
Hruška Petr Hrdějovice I** 15451 neaktivní
Hruška Jiří ml. Hrdějovice I* 15763  aktivní
Hrušková Romana Hrdějovice I* 15497  aktivní
Hurda Jiří Pelhřimov I** 15580  aktivní
Ikkonen Tatjana Tallin (Estonsko) I* 15797  aktivní
Johánek Radek Domažlice I* 15951  aktivní
Joudal Rostislav Trutnov I* 15759 neaktivní
Jetel Petr Most I*** 15868 aktivní
Kantor Bohumil Vimperk I** 15746 aktivní
Katrušák Zdeněk Sušice I* 15712  aktivní
Klimentová Marta Praha I* 15948 aktivní
Klinkovský Josef Náchod I** 15512 aktivní
Klugar Miloslav Náchod I** 15829 neaktivní
Knotek Jiří  Písek I*  15921 aktivní
Koman Petr Litvínov I* 15934 aktivní
Kotačka Martin Prostějov I* 15871 neaktivní
Kotěšovec Josef Plzeň I* 15952 aktivní
Kozic Ivan Trenčín (Slovensko) I** 15804  aktivní
Kozic Ján Trenčín (Slovensko) I* 15855 neaktivní
Král Zdeněk Praha 10 I** 15579  aktivní
Kubát Richard Hradec Králové I* 15817 neaktivní
Kubíček Stanislav Rudolfov I* 15486 neaktivní
Kučera Jaroslav Sokolov I** 15816 neaktivní
Kučera Tomáš Vimperk I* 15946 aktivní
Kudela Roman Třinec I** 15566  aktivní
Kulík Michal Vyšší Brod I* 15900  aktivní
Kuneš Miroslav Žďár nad Sázavou I** 15483 neaktivní
Kuneš Pavel Hořice I* 15880 aktivní
Lapshin Alexey Tallin ( Estonsko) I* 15908 aktivní
Lukášek Ladislav Ústí nad Orlicí I** 15690 aktivní
Melichárek František Prostějov I** 15491 aktivní
Mlčoch Jiří Konice I** 15714 aktivní
Páč Miloš Slatinice I* 15494 aktivní
Palát Josef Karlovy Vary I** 15828 aktivní
Paroubek Michal České Budějovice I** 15582 neaktivní
Pavlík Pavel Postoloprty I** 15489 aktivní
Pavlík Zdeněk Chrudim I** 15762 aktivní
Peterka Radoslav Rožmberk nad Vltavou I* 15805 neaktivní
Kmínková Lucie Tábor I* 15693 aktivní
Port Walter Hrob I** 15472 neaktivní
Rozsypal Pavel Hradec Králové I* 15881 aktivní
Rufer Zdeněk Hradec Králové I* 15899 aktivní
Říha Jaroslav Domažlice I** 15719 neaktivní
Říha Stanislav České Budějovice I* 15873 neaktivní
Senft Tomáš Havířov I* 15835 aktivní
Schejbal František Pardubice I** 15493 neaktivní
Slezák Jan Hradec Králové I* 15947 aktivní
Smysitel Petr Brno I** 15681 aktivní
Sojka Hynek Prachatice I* 15679 neaktivní
Sosojev Aleksej Talinn (Estonsko) I** 15563 aktivní
Spáčil Pavel Havířov I* 15720 neaktivní
Stejskal Luděk Strakonice I** 15513 aktivní
Staněk Ivo Baška I* 15834 aktivní
Strejc Michal Bechyně I* 15850 neaktivní
Strnad Stanislav Prachatice I* 15678 neaktivní
Sündermann Jan Hradec Králové I* 15815 aktivní
Šindelář Jan Brno I** 15503 neaktivní
Široký Michal Praha 6 I** 15760 neaktivní
Šmat Roman Lázně Kynžvart I* aktivní
Švaral Petr Trutnov I** 15514  aktivní
Štěrba Ladislav Jičín I* 15856 neaktivní
Teimer Viktor Rychnov nad Kněžnou I** 15796 aktivní
Teimer David Rychnov nad Kněžnou I* 15882 neaktivní
Tesař Miroslav Benešov u Prahy I* 15469 neaktivní
Todorov Tomáš Sušice I* 15840 neaktivní
Turek Luboš Lysá nad Labem I** 15564 neaktivní
Urban Jiří Český Krumlov I** 15641 aktivní
Václavík Petr Most I** 15518 neaktivní
Valenta Jiří Ostrava I** 15635  aktivní
Vanák Michal Trnava (Slovensko) I* 15838 aktivní
Vaněček Jaroslav Benešov u Prahy I* 15536 neaktivní
Vaněk Lubomír Znojmo I* 15633 aktivní
Vaněk Petr České Budějovice I* 15818 aktivní
Vopátek Vlastimil Vysoký Chlumec I* 15676 aktivní
Vranovský Karel Votice I* 15535  neaktivní
Vranovský Karel ml. Votice I* 15761  neaktivní
Vymětal Jiří Litoměřice I** 15640 neaktivní
Zápeca Emil Trenčín (Slovensko) I*** 15487 neaktivní
Zezulová Jitka Brno I* 15542 neaktivní
Zrůbek Martin Tábor I** 15849 aktivní
Zvěřina Štěpán Troubsko I** 15692 neaktivní
Žižka Kamil Stachy – Michalov I* 15841 neaktivní

Seznam instruktorů UDI

byl aktualizován 16.10.2019. V průběhu roku se může situace změnit. Neaktivní instruktor může přejít do aktivního statusu zaplacením poplatku centrále. Neaktivní instruktor nemá pro rok 2019 oprávnění k certifikování kurzů potápění v systému UDI. Delší dobu neaktivní instruktoři byli ze seznamu vymazáni.

Pro zájemce o kurzy potápění

podává tabulka přehled o aktivních instruktorech a částečně i místě působení. V případě zájmu o kurz potápění nám napište na: udi@udi.cz